برچسب های محبوب

هیچ برچسبی تعریف نشده است

سیستم های بزرگنمایی 

امروزه استفاده از سیستم های بزرگنمایی در علم دندانپزشکی از اهمیت به سزایی برخوردار شده است. با چشم غیرمسلح، جزئیات بسیاری از دید متخصص به دور می‌ماند و ارائه بهترین راه حل درمانی غیر ممکن می‌شود. این سیستم‌ها در بسیاری از پروسه های درمانی نقش حیاتی ایفا می‌کنند که برای مثال می‌توان به لوپ‌ دندانپزشکی اشاره کرد که تسلط دندانپزشک را بر دهان بیمار ...

بیشتر
  • لوپ دندانپزشکی
    لوپ دندانپزشکی

    لوپ دندانپزشکی به متخصص کمک می‌نماید که تسلط بهتری بر دهان بیمار داشته باشد و جزئیات بیشتری را هنگام معاینه و روند درمانی مشاهده نماید. همچنین، ارگونومی مناسب متخصص در طولانی مدت خطر بسیاری از بیماری‌های مرتبط با آرتروز گردن و کمر درد را از خود دور نگاه می‌دارد. خستگی چشم و سردرد نیز با استفاده از این ابزار به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. لوپ چشمی دندانپزشکی دارای انواع متعلقاتی مانند هد‌لایت است که با توجه به نیاز متخصص انتخاب می‌گردد و کمک شایان توجهی به بهبود پروسه درمانی بیمار خواهد نمود.

  • میکروسکوپ دندانپزشکی
    میکروسکوپ دندانپزشکی

    میکروسکوپ دندانپزشکی سال‌ها است که در شاخه‌های مختلف علم دندانپزشکی نظیر اندودنتیکس، پریودنتیکس ، دندانپزشکی ترمیمی و جراحی‌‌های خاص استفاده می‌شود. مهم نیست که چه روشی را برای درمان انتخاب کرده‌اید، میکروسکوپ دندانپزشکی دید کاملی به شما می‌دهد که آن روش را به بهترین نحو اجرا کنید. بسیاری از جزئیات با چشم غیر مسلح دیده نمی‌شوند و اینجا است که برای انجام یک پروسه درمانی بی نقص نیاز به میکروسکوپ احساس می‌شود. همچنین، ارگونومی مناسب هنگام معاینه در اجرای روند درمانی، به متخصص کمک می‌نماید که تسلط بهتری بر بیمار داشته و خود را از بسیاری از خطرات ناشی از ارگونومی نامناسب نظیر سردرد، سرگیجه، کمردرد، آرتروز گردن و ... دور نگاه دارد.

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
اینستاگرام تجارت هوشمند اریس

برای اطلاع از آخرین تکنولوژی‌های روز و جدیدترین محصولات و خدمات، ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه 0