پانورکس دیجیتال کداک Carestream OPG CS 8100

جدید

خرید دستگاه پانورکس دیجیتال کداک Carestream OPG CS 8100

 • دستورالعمل بسیار آسان کار با سیستم
 • فوق‌العاده جمع و جور
 • سادگی ادغام تصاویر
 • پوزیشن‌دهی بهینه شده بیمار
 • تصاویر دقیق و باکیفیت
 • تکنولوژی 2D پلاس
 • ساخت فرانسه

جزییات بیشتر

برند: Carestream Dental

 
بررسی تخصصی

بررسی تخصصی دستگاه پانورکس دیجیتال کداک Carestream OPG CS 8100

تکنولوژی پیشرفته‌ی دیجیتالی پانورکس دیجیتال CS 8100 به متخصص اجازه می‌دهد زمان کمتری را در انتظار تهیه‌ی تصاویر صرف نموده و بیشتر تمرکز را بر روی درمان بیماران خود بگذارد. رابط کاربری لمسی سیستم، انتخاب تنظیمات را بسیار ساده نموده است. برنامه‌‌های از پیش تنظیم شده و دستور‌العمل‌های مرحله به مرحله‌، از بروز خطا پیشگیری نموده و تهیه‌ی تصاویر تنها در مدت زمان ۱۰ ثانیه به طول می‌انجامد.

کنترل لمسی CS 8100

کنترل لمسی CS 8100

سیستم OPG CS 8100 دستگاهی است که فضای اندکی اشغال می‌نماید و به راحتی با محیط‌های کوچک درمانی تطبیق می‌پذیرد. در نتیجه بدون آنکه به هر گونه برنامه یا دستگاه کوچک غیر ضروری دیگری نیاز باشد، تمام ابزارهای لازم برای ارائه‌ی موثرترین خدمات در اختیار متخصص قرار خواهند گرفت. این سیستم دارای ویژگی هایی همچون امکان نصب و راه‌اندازی چند منظوره، بدنه آلومینیومی براق، بسیار ظریف، سبک و محکم و همینطور ژنراتور تولید کننده‌ی اشعه ایکس کوچک با طراحی هوشمندانه‌ی افقی است.

سیستم پانورکس دیجیتال کداک Carestream OPG CS 8100 کارکرد ساده‌ای را هماهنگ با پروسه‌ی درمانی به روز متخصص ارائه می‌دهد. نرم‌افزار تصویربرداری این سیستم می‌تواند به عنوان برنامه‌ی جداگانه‌ای استفاده شده و یا با برنامه‌ی درمانی موجود تطیبق پذیرد. قابل توجه است که نرم‌افزار تصویربرداری جامع، پروسه‌ی اشتراک‌گذاری و ارتباطات را تقویت می‌نماید.

سیستم پانورکس دیجیتال کداک Carestream CS 8100 برای پوزیشن‌دهی سریع و راحت بیماران بسیار بهینه طراحی شده است. بدین صورت که بیمار می‌تواند در حالت ایستاده، نشسته و بر روی ویلچر برای تصویربرداری در دسترس باشد. سه نوع برنامه‌ی تشریحی به راحتی با مورفولوژی فک بیمار وفق می‌گیرند. یکی از آن‌ها، حرکات جنبشی (Motorized movement) دستگاه برای تنظیم ارتفاع دقیق و بدون فشار مکانیکی می‌باشد. سپس، طراحی باز و پوزیشن‌دهی رو در رو (face to face) و همینطور دستورالعمل‌های واضحی است که به بیمار برای قرار گرفتن در موقعیت صحیح کمک می‌‌نمایند. و در آخر، نگهدارنده‌ی قابل رویتی است که برای کمک به راحت نگهداشتن بیمار طراحی شده است.

Carestream CS 8100 به کمک جدیدترین نرم‌افزار پردازنده‌ی الگوریتم، سایه‌های ستونی نخاعی را کاهش داده و تصاویر دیجیتال دقیق و واضحی را ثبت می‌نماید که تقریبا بلافاصله جهت بررسی آماده هستند. ژنراتور فرکانس بالای سیستم Carestream CS 8100 تضمین می‌نماید که تابش اشعه برای حفظ کنتراست مطلوب ثابت می‌ماند. سنسور پیشرفته Active Pixel CMOS، سیستم حرکتی بدون لرزش و نقطه‌ی کانونی 0.5، منجر به ثبت تصاویر با جزئیات بالا، متمایز و واضح در چند ثانیه می‌شود. فیلترهای قدرتمند artifact-free تنها با یک کلیک کنتراست را افزایش داده و بر وضوح تصویر می‌افزایند.

نمونه عکس پانورکس دیجیتال کداک CS 8100

نمونه عکس پانورکس دیجیتال کداک OPG CS 8100

 
جزئیات فنی
تکنولوژی CMOS
مدت زمان ظهور تصویر پانورامیک :۲.۵ تا ۱۲ ثانیه - سفالومتری: ۳ تا ۱۰ ثانیه
نقطه کانونی (Focal Spot) ۰.۵ میلی‌متر
مقدار خاکستری (Gray Scale) پانورامیک: ۱۲ بیت - سفالومتری: ۱۴ بیت
گزینه‌های عکس‌برداری پانورامیک کامل - حالت کودک - پانورامیک قطعه قطعه - سینوس ماگزیلاری - LA TMJ x2 - LA TMJ x4
ولتاژ تیوب ۶۰ تا ۹۰ Kv
ابعاد بدون سفالو: ۱۵۹۶*۹۳۶*۳۳۰ میلی‌متر - با سفالو: ۱۵۹۶*۹۳۶*۱۸۴۲ میلی‌متر
وزن بدون سفالو: ۷۲ کیلو‌گرم - با سفالو: ۱۰۷ کیلوگرم
ولتاژ ورودی ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت - ۵۰/۶۰ هرتز

نوشتن دیدگاه

پانورکس دیجیتال کداک Carestream OPG CS 8100

خرید دستگاه پانورکس دیجیتال کداک Carestream OPG CS 8100

 • دستورالعمل بسیار آسان کار با سیستم
 • فوق‌العاده جمع و جور
 • سادگی ادغام تصاویر
 • پوزیشن‌دهی بهینه شده بیمار
 • تصاویر دقیق و باکیفیت
 • تکنولوژی 2D پلاس
 • ساخت فرانسه

نوشتن دیدگاه

19 محصول مرتبط یافت شد

مقایسه 0