پرینتر پزشکی حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR 5302

جدید

خرید پرینتر پزشکی حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR 5302

  • عدم اشغال فضای زیاد
  • مقاوم و با کیفیت
  • مقرون به صرفه
  • قابل اطمینان و با حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری
  • طراحی رومیزی با قابلیت چاپ سایزهای بزرگ

جزییات بیشتر

برند: AGFA HealthCare

 
بررسی تخصصی

بررسی تخصصی پرینتر پزشکی حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR 5302

زمانی که نیاز به یک چاپگر با قابلیت رفع تمام نیازهای تصویربرداری باشد، پرینتر DRYSTAR 5302 گزینه‌ی بسیار مناسبی خواهد بود. طراحی قدرتمند این پرینتر ایکس ری از عمر طولانی و انجام پروسه‌ی صحیح اطمینان می‌دهد. در حالی که دو سینی درونی و ابعاد رومیزی آن انعطاف‌پذیری و قابلیت استفاده‌ی بهینه‌ای را فرآهم می‌آورد، این دستگاه با محیط مورد نظر کاربر کاملا تطبیق‌پذیر بوده و با نیازهای تصویربرداری کاملا سازگار است که به تبع پاسخی مناسب و قابل اعتماد به الزامات چاپ CR یا DR می‌باشد. به علاوه، پرینتر Agfa تمام ویژگی‌های ارزشمند از جمله تنظیم‌کننده شفافیت Agfa’s A#، تکنولوژی تصویربرداری دیجیتال مستقیم (DDI)، اکولوژیک بودن، قابلیت تنظیم و استفاده‌ی آسان و طراحی ساده با ماهیت DICOM-native را داراست.

پرینتر پزشکی Agfa DRYSTAR 5302 با طراحی قابل اطمینان و با دوام،‌ کاملا برای تصویربرداری دیجیتال مستقیم مناسب می‌باشد. همچنین، این پرینتر بسیار اکولوژیک و کاربرپسند بوده و دیگر نیازی به استفاده از مواد شیمیایی چاپ فیلم، تاریکخانه و همینطور تنظیمات پیچیده و پروسه‌های نگهداری نخواهد بود. در حقیقت، استفاده از مواد شیمیایی خطرناک، مدیریت پسماند و هزینه‌ی خرید مصرفی‌ها موضوع قابل بحثی نخواهند بود و طراحی کوچک این دستگاه به معنی نصب آسان در بیشتر فضاهای محدود است.


پرینتر پزشکی DRYSTAR 5302 یک چاپگر ایکس ری با ماهیت DICOM-native است که به کمک آن اتصالات شبکه‌ای به آسانی انجام می‌پذیرد. فارق از اندازه‌ی مناسب، این دستگاه دارای دو سایز مختلف سینی درونی و ۵ سایز سینی خارجی در دسترس می‌باشد. این پرینتر راحت و انعطاف‌پذیر بوده و نیازی نیست که به طور مداوم فرمت سینی رسانه‌ی جدید برای سایزهای متفاوت فیلم بارگزاری شود. مدت زمان بسیار کوتاه چاپ اولیه فیلم و ظرفیت ۷۵ ورقی (۱۷*۱۴ اینچی) آن در هر ساعت، نشانگر ویژگی همه کاره بودن و بهبود عملکرد این دستگاه برای تقریبا تمام نرم‌افزارهای رادیولوژی است.

سینی‌های درونی پرینتر پزشکی حرارتی AGFA FRYSTAR 5302

سینی‌های درونی پرینتر پزشکی AGFA DRYSTAR 5302

دو سینی رسانه‌ سازگار در این پرینتر توانایی بکارگیری با انواع فیلم در سایزهای متفاوت را داشته و در حین دسترسی آسان، بسیار انعطاف‌پذیر و دارای بازدهی عملیاتی بالا است. سینی‌ها را می‌توان با رسانه‌های پایه آبی (DRYSTAR DT2 B) و پایه روشن (DRYSTAR DT2 C ) در ۵ سایز مختلف به کار برد(۱۰*۸، ۱۲*۱۰، ۱۴*۱۱، ۱۴*۱۴، ۱۷*۱۴). این پرینتر پزشکی که یک سیستم با ماهیت DICOM-native برای اتصالات شبکه‌ای است بسیار ساده عمل می‌کند و قابلیت استفاده با Agfa’s LINX Paxport برای اتصال نقطه به نقطه ماهیت‌های non-DICOM را نیز دارد. از طرف دیگر می‌توان انتخاب کرد که سیستم را تنها به یک حالت اختصاص داده و یا به یک شبکه‌ی چند حالتی متصل نمود. باید توجه داشت که این دستگاه علاوه بر ساپورت CR/DR، برای پروسه‌های CT/MR نیز قابل استفاده است.لازم به ذکر است که این دستگاه جایگزین مناسبی برای چاپگرهای خیس می‌باشد.

 
جزئیات فنی
تکنولوژی حرارتی
دقت ۳۲۰ پیکسل بر اینچ مربع (ppi) - ۱۴ بیت
مدت زمان ظهور تصویر چاپ اولین تصویر ۷۷ ثانیه
سایز فیلم 14x17 in (35x43 cm)/14x14 in (35x35)/11x14 in (28x35 cm)/ 10x12 in (25x30 cm)/ 8x10 in (20x25 cm)
دمای عملکرد ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد
دیگر ویژگی‌ها قابلیت آنلاین دو سایز فیلم متفاوت به صورت همزمان - بارگذاری ۱۰۰ صفحه فیلم در هر سینی
ابعاد ۵۳.۶*۷۱.۵*۷۲.۸ سانتی‌متر (ارتفاع*عرض*طول)
وزن ۹۰ کیلو‌گرم
ولتاژ ورودی ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت - ۵۰/۶۰ هرتز

نوشتن دیدگاه

پرینتر پزشکی حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR 5302

خرید پرینتر پزشکی حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR 5302

  • عدم اشغال فضای زیاد
  • مقاوم و با کیفیت
  • مقرون به صرفه
  • قابل اطمینان و با حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری
  • طراحی رومیزی با قابلیت چاپ سایزهای بزرگ

نوشتن دیدگاه

19 محصول مرتبط یافت شد

مقایسه 0