پرینتر پزشکی حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR AXYS

جدید

خرید پرینتر پزشکی حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR AXYS

  • قابلیت چاپ دیجیتالی تصاویر باکیفیت در دو سایز متفاوت
  • چاپ تصاویر باکیفیت ماموگرافی (وضوح تصویر ۵۰۸ dpi)
  • زمان پرینت بسیار سریع چهار عکس اول
  • تهیه آسان تصاویر در دو سایز فیلم
  • قابل اعتماد، انعطاف‌پذیر و مقرون به صرفه

جزییات بیشتر

برند: AGFA HealthCare

 
بررسی تخصصی

بررسی تخصصی پرینتر حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR AXYS

پرینتر پزشکی DRYSTAR AXYS، رنج وسیعی از توانایی‌ها را جدای از ابعاد کوچک خود ارائه می‌دهد. این دستگاه را می‌توان هم در پروسه‌های متمرکز و هم با نرم‌افزارهای اختصاصی استفاده نمود. همچنین، این سیستم ویژگی کنترل نور روز را برای دو سینی درونی با سایزهای مختلف و سه نوع سینی متفاوت در دسترس را به نمایش می‌گذارد. در نتیجه این پرینتر با نهایت انعطاف‌پذیری و راحتی و همینطور توانایی استفاده از چند سایز متفاوت رسانه، به دستگاهی برای کار در چندین پروسه تبدیل شده است. به علاوه، چاپ بسیار سریع چهار فیلم اول و توانایی کارآمد آن باعث افزایش بهینه روند چاپ می‌شود.

پرینتر پزشکی DRYSTAR AXYS نمونه‌ی کاملی از تصویربرداری دیجیتال مستقیم (DDI) می‌باشد. بدین معنی که پیچیدگی‌های استفاده از مواد شیمیایی را حذف نموده است. این سیستم با طراحی قابل اعتماد و با دوام، بسیار اکولوژیک و کاربرپسند می‌باشد. در نتیجه، دیگر نیازی به طی نمودن پروسه‌ی چاپ خیس، تاریکخانه، تنظیمات پیچیده و نگهداری خاصی نخواهد بود. در حقیقت مدیریت پسماند و صرف هزینه‌های بیهوده‌ی مصرفی‌ها کاملا حذف می‌شوند.

قابل توجه است که دپارتمان ماموگرافی هم می‌تواند از این چاپگر رومیزی و دیجیتال به راحتی استفاده نماید. وضوح تصویری برابر ۵۰۸ dpi با رزولوشن ۵۰ میکرومتری به راحتی تطبیق می‌پذیرد و در نتیجه عکس ماموگرافی بسیار باکیفیتی برای تشخیص چاپ می‌شود.

این پرینتر با داشتن توانایی‌های بالا برای فضاهای محدود و تعداد کم پذیرش بیماران از دپارتمان‌های مختلف نیز بسیار مناسب می‌باشد. به عنوان پرینتری متمرکز، قابلیت ساپورت رنج وسیعی از پروسه‌ها شامل CT، MR، DSA و US را به خوبی CR/DR برای دپارتمان‌های GenRad، ماموگرافی، ارتوپدی، دندانپزشکی و غیره داراست.

پرینتر پزشکی DRYSTAR AXYS یک سیستم با ماهیت DICOM-native است که به راحتی به شبکه متصل می‌شود. برای اتصالات نقطه به نقطه با ماهیت non-DICOM، این سیستم می‌تواند با برنامه Agfa’s LINX Paxport استفاده شود.

به منظور تهیه تصویر بسیار باکیفیت به کمک تصویربرداری دیجیتال مستقیم (DDI)، این سیستم به تکنولوژی پیشرفته A#Sharp مجهز شده است. این تکنولوژی توانایی تصویربرداری را افزایش داده و سیستم DDI را قادر می‌سازد تا تصاویر باکیفیت و دقیقی را به کمک تمام نرم‌افزارها چاپ نماید.

 
جزئیات فنی
تکنولوژی حرارتی
دقت ۵۰۸ پیکسل بر اینچ مربع (ppi) - ۱۴ بیت
مدت زمان ظهور تصویر 14x17 inch: اولین تصویر ۶۵ ثانیه با قابلیت چاپ ۷۵ صفحه درساعت 8x10 inch: اولین تصویر ۴۰ ثانیه با قابلیت چاپ ۱۳۰ صفحه در ساعت برای ماموگرافی
سایز فیلم 14x17 in (35x43 cm)/14x14 in (35x35)/11x14 in (28x35 cm)/ 10x12 in (25x30 cm)/ 8x10 in (20x25 cm) و ماموگرافی: 8x10 10x12 11x14 inch
دمای عملکرد ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد
دیگر ویژگی‌ها قابلیت آنلاین سازی دو فیلم به صورت همزمان با سایز یا نوع متفاوت
ابعاد ۵۳.۶*۷۱.۵*۷۲.۸ سانتی‌متر
وزن ۹۰ کیلوگرم
ولتاژ ورودی ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت - ۵۰/۶۰ هرتز

نوشتن دیدگاه

پرینتر پزشکی حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR AXYS

خرید پرینتر پزشکی حرارتی آگفا AGFA DRYSTAR AXYS

  • قابلیت چاپ دیجیتالی تصاویر باکیفیت در دو سایز متفاوت
  • چاپ تصاویر باکیفیت ماموگرافی (وضوح تصویر ۵۰۸ dpi)
  • زمان پرینت بسیار سریع چهار عکس اول
  • تهیه آسان تصاویر در دو سایز فیلم
  • قابل اعتماد، انعطاف‌پذیر و مقرون به صرفه

نوشتن دیدگاه

19 محصول مرتبط یافت شد

مقایسه 0